Best Skills
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ce credeti despsre...?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
vladinio
Membru
Membru
vladinio


Mesaje : 20
Puncte : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 29/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

ce credeti despsre...? Empty
MesajSubiect: ce credeti despsre...?   ce credeti despsre...? I_icon_minitimeSam Ian 01, 2011 2:35 pm

Multti se confrunta cu unele lucruri la counter si m-am gandit sa va intreb si pe voi...1)considerati ca NoRecoils este un hack/cod sau un cfg foarte bun?
2)considerati ca Bhop este un hack/cod pt care se da ban fara discutii pe buna dreptate?


Eu la 1 consider ca nu este hack dar este un cfg care te avantajeaza cu mult peste adversari deoarece elimina acel recul ar armei si iti pune tinta pe capul adversarului.
iar la 2 consider ca bhop este un cfg care strica cs-ul deoarece il face 100% ireal pt ca in realitate nu poti sari atat



Poate gresesc corectati-ma unde credeti hai sa dezbatem aceasta problema:D
Sus In jos
TheAsasin
Administrator
Administrator
TheAsasin


Mesaje : 118
Puncte : 293
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/03/2010
Varsta : 29
Localizare : Prin Romanica

ce credeti despsre...? Empty
MesajSubiect: Re: ce credeti despsre...?   ce credeti despsre...? I_icon_minitimeSam Ian 01, 2011 3:52 pm

stai asa ...la ala cu bhop-ul....u zici ca nu prea il face real....totusi cs e un joc....si bhop-ul il face mai funy...sincer si pe mn ma enerveaza cand ii vad pe astea dp servere sarind asa (DeathRun)...trec peste obstacole cu mare usurinta ,jocu nu mai are farmec
Sus In jos
https://toti-pentru-unu.forumgratuit.ro
jamesb0Nd
Membru
Membru



Mesaje : 16
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/01/2011

ce credeti despsre...? Empty
MesajSubiect: Re: ce credeti despsre...?   ce credeti despsre...? I_icon_minitimeMar Ian 04, 2011 3:02 am

deci...sa itiz spun totul: cu norecoilul...e hack. Fara discutzii.

la bhop...eii bhopul e ilicit doar pe unele servere de hns...eu as zice ca e permis pt ca si eu folosesc.

trebuia sa amintetsti si de developer...si ala dupa parerea mea e script ilicit Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce credeti despsre...? Empty
MesajSubiect: Re: ce credeti despsre...?   ce credeti despsre...? I_icon_minitime

Sus In jos
 
ce credeti despsre...?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best Skills :: Game :: Counter Strike :: Probleme & Intrebari-
Mergi direct la: