Best Skills
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Idei de filme!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
vladinio
Membru
Membru
vladinio


Mesaje : 20
Puncte : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 29/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Idei de filme!!! Empty
MesajSubiect: Idei de filme!!!   Idei de filme!!! I_icon_minitimeMier Dec 29, 2010 8:43 pm

[b][i][u] CU TOTII CAUTAM DE MULTE ORI FILME DE DIFERITE GENURI ...LA CE FILME V-ATI UITAT SI V-AU PLACUT? IMPARTITI-VA IDEILE INTRE VOI Idea



Mie mi-a placut mult filmul HITCH este o comedide romantica in care hitch (personajul pprincipal) este unu doctor in dragoste si intra in cateva peripetii.Va recomand acest film foarte reusit;)


TRAILER ==>>
Sus In jos
Flame-Lord
Membru
Membru
Flame-Lord


Mesaje : 15
Puncte : 24
Reputatie : 3
Data de inscriere : 30/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Alba-Iulia

Idei de filme!!! Empty
MesajSubiect: Re: Idei de filme!!!   Idei de filme!!! I_icon_minitimeJoi Dec 30, 2010 2:23 pm

Mie mi-a placut foarte mult serialul "Chuck" . Il urmaresc si in prezent deoarece acum se filmeaza episoade noi . E vorba despre un "tocilar" care primesti de la un vechi amic care lucreaza in CIA niste date secrete printr-un mail . Cand deschide mail-ul vin pe ecran o serie de imagini ce fac parte din "Top Secret" pe care personajul nostru reuseste sa le menoreze . In continuare puteti afla si voi dak trageti serialul de pe torent sau prin download direct sunny
Sus In jos
vladinio
Membru
Membru
vladinio


Mesaje : 20
Puncte : 34
Reputatie : 1
Data de inscriere : 29/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Idei de filme!!! Empty
MesajSubiect: Re: Idei de filme!!!   Idei de filme!!! I_icon_minitimeJoi Dec 30, 2010 2:29 pm

Flame-Lord a scris:
Mie mi-a placut foarte mult serialul "Chuck" . Il urmaresc si in prezent deoarece acum se filmeaza episoade noi . E vorba despre un "tocilar" care primesti de la un vechi amic care lucreaza in CIA niste date secrete printr-un mail . Cand deschide mail-ul vin pe ecran o serie de imagini ce fac parte din "Top Secret" pe care personajul nostru reuseste sa le menoreze . In continuare puteti afla si voi dak trageti serialul de pe torent sau prin download direct sunny

ms de idee suna bn chiar o sa il incerc Very Happy Like a Star @ heaven
Sus In jos
Flame-Lord
Membru
Membru
Flame-Lord


Mesaje : 15
Puncte : 24
Reputatie : 3
Data de inscriere : 30/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Alba-Iulia

Idei de filme!!! Empty
MesajSubiect: Re: Idei de filme!!!   Idei de filme!!! I_icon_minitimeJoi Dec 30, 2010 2:39 pm

Incearca ... e super serialul .. are 3 sezoane si sezonul 4 acum se filmeaza
Sus In jos
xTrM
Membru
Membru
xTrM


Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/12/2010

Idei de filme!!! Empty
MesajSubiect: Re: Idei de filme!!!   Idei de filme!!! I_icon_minitimeLun Ian 03, 2011 11:19 am

va dau eu un film....poate l-ati vazut poate nu...uitati-va la SAW7 Very Happy
Sus In jos
jamesb0Nd
Membru
Membru



Mesaje : 16
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/01/2011

Idei de filme!!! Empty
MesajSubiect: Re: Idei de filme!!!   Idei de filme!!! I_icon_minitimeMar Ian 04, 2011 3:08 am

mie mi-a placut filmul "Paul nush cum, politzit in mall"...e o comedie...cat de cat romantica
paul asta shi nu mai shtiu cum il mai chema facea orice ca sa-shi salveze o prietena
si era foarte gras...se misca pe o masinarie...e f comic vizualizati-l:))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Idei de filme!!! Empty
MesajSubiect: Re: Idei de filme!!!   Idei de filme!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Idei de filme!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best Skills :: Activitati :: Filme-
Mergi direct la: